Vi är Novi

Novi Real Estate är ett nytt företag i branschen med stark tillväxt som ger dig som medarbetare goda möjligheter att växa tillsammans med oss. Vi välkomnar dig i en miljö präglad av entreprenörskap, mod och engagemang där du får möjligheten att utvecklas utifrån dina egna förutsättningar och ambitioner. Du får en unik möjlighet att vara med från start i en växande förvaltningsverksamhet i ett entreprenörsdrivet företag med starka ägare.

Våra öppettider

Måndag – Fredag kl 08.00 – 16:30 (lunchstängt mellan kl 12.00 – 13.00)

From den 29:e juni till den 31:a juli har vi öppet kl 08:00-12:00

Besöksadress

Blasieholmsgatan 4 A
111 48 Stockholm

Torggatan 4
411 05 Göteborg

010-33 11 300

Detta formulär gäller enbart allmänna frågor till Novi, ej Serviceanmälan.

Marie Bucht
VD, partner
010-33 11 301
marie.bucht@novire.se

Henrik Forsberg
Teknik- och Projektchef, partner
010-33 11 311
henrik.forsberg@novire.se

Fredrik Lindén
Uthyrningschef
010-33 11 340
fredrik.linden@novire.se

Camilla Dany
Ekonomichef
010-33 11 370
camilla.dany@novire.se

Kinga Kinnunen
Förvaltningschef & Key Account Manager, partner
010-33 11 302
kinga.kinnunen@novire.se

Jimmy Ronstad
Regionchef syd & väst, partner
010-33 11 401
jimmy.ronstad@novire.se

Suzanne Tingwall
HR-chef
010-33 11 319
suzanne.tingwall@novire.se

Helena Jiewertz
CIO & Chef Verksamhetsutveckling
010-33 11 411
helena.jiewertz@novire.se

Detta formulär gäller enbart allmänna frågor till Novi, för serviceanmälan klicka här

Serviceanmälan