Vi är novi

Novi Real Estate är ett nytt företag i branschen med stark tillväxt som ger dig som medarbetare goda möjligheter att växa tillsammans med oss. Vi välkomnar dig i en miljö präglad av entreprenörskap, mod och engagemang där du får möjligheten att utvecklas utifrån dina egna förutsättningar och ambitioner. Du får en unik möjlighet att vara med från start i en växande förvaltningsverksamhet i ett entreprenörsdrivet företag med starka ägare.

besöksadress

Blasieholmsgatan 4 A
111 48 Stockholm

Norra Hamngatan 4
411 14 Göteborg

010-33 11 300

Detta formulär gäller enbart allmänna frågor till Novi, för serviceanmälan klicka här

Marie Bucht
VD
010-33 11 301
marie.bucht@novire.se

Jonas Weimer
Uthyrningsansvarig, Partner
010-33 11 330
jonas.weimer@novire.se

Susanne Wallsten
Ansvarig system & verksamhetsutveckling, CIO
010-33 11 411
susanne.wallsten@novire.se

vill du bli en av oss?

010-33 11 300
jagvillhajobbet@novire.se

Kinga Kinnunen
Kundansvarig, Partner
010-33 11 302
kinga.kinnunen@novire.se

Suzanne Tingwall
Ansvarig HR
010-33 11 319
suzanne.tingwall@novire.se

Henrik Forsberg
Ansvarig Teknik & Projekt, Partner
010-33 11 311
henrik.forsberg@novire.se

Jimmy Ronstad
Ansvarig region Syd & Väst, Partner
010-33 11 401
jimmy.ronstad@novire.se

Detta formulär gäller enbart allmänna frågor till Novi, för serviceanmälan klicka här